#پیام_ابومسلم_مدل_هشتاد 
#نوستالژی 
¤ رئیس هیات فوتبال استان خراسان رضوی: 
▪بازی‌های ابومسلم در تختی برگزار می‌شود ."
▪فکر نمی‌کنم پیام به شهر دیگری انتقال پیدا کند ."

■ رئیس هیات فوتبال استان خراسان رضوی گفت: فکر نمی‌کنم پیام به شهر دیگری انتقال پیدا کند و این مساله را جدی نمی‌گیرم؛ البته اگر استاندار بخواهد پیام انتقال خواهد یافت.
سید هاشم حسینی در خصوص صحبت‌های چمنیان درباره انتقال پیام به شهر دیگری از استان خراسان رضوی افزود: تا جایی که من اطلاع دارم، باشگاه پیام در کلیه قراردادهایی که در هیات فوتبال و اداره کل تربیت بدنی به ثبت رسیده دو اصل قید شده که این تیم نمی‌تواند تغییر نام بدهد و همچنین اینکه تیم باید با نام خراسان رضوی در مسابقات شرکت کند.
وی ادامه داد: انتقال تیم به استان‌های دیگر به هیچ عنوان امکان ندارد، اما در خصوص انتقال به شهرهای دیگر خراسان اطلاع دقیقی ندارم ولی در عین حال فکر نمی‌کنم این اتفاق به این راحتی صورت بگیرد. البته به لحاظ قانونی می‌توان در این مورد بحث کرد و اگر این انتقال مورد تایید استاندار هم باشد این انتقال انجام می‌شود چرا که استاندار طبیعتا استان را می‌بیند نه شهر مشهد را.
وی با بیان اینکه احتمال انتقال تیم به شهرهای دیگر خراسان را ضعیف می‌دانم، افزود: انتقال پیام به شهرهای دیگر خراسان ضعیف است چرا که پیام در مشهد دارای هواداران بومی و خاص خودش است و این تیم با مشهد عجین شده و اکثر بازیکنان آن بومی هستند.
رییس هیات فوتبال خراسان رضوی به علت صحبت‌های چمنیان در خصوص این
اتفاق اشاره کرد وگفت: فکر می‌کنم باید که دید که ریشه‌ این صحبت‌ها کجاست؟ یعنی شهر مشهد واقعا حمایت نمی‌کند که این صحبت‌ها می‌شود. فکر می‌کنم این صحبت‌ها باید شفاف گفته شود که این شهر به تیم کمک نمی‌کند و می‌خواهیم به شهر دیگری انتقال بدهیم تا شاید یک کمکی شود.
وی با بیان اینکه من به عنوان مسوول هیات فوتبال خراسان رضوی از این انتقال نگران ‌ نیستم، خاطرنشان کرد: در هر صورت چنانچه شهر دیگری از استان خراسان توان تیم‌داری در حد ایده‌آل را داشته باشد و همه بخواهند، می‌توان این انتقال را انجام داد. خوشبختانه چمن‌های خوبی هم در شهرهایی مثل کاشمر و تایباد داریم و اگر بتوانند از این شهرستان هم استفاده کنند، چه ایرادی دارد.
حسینی با بیان اینکه بازی‌های ابومسلم با نظر استاندار فعلا به ثامن انتقال نخواهد یافت، افزود: استاندار به دلیل راحتی تماشاگران و با توجه به شرایط فصلی تصمیم گرفتند بازی‌های ابومسلم در ورزشگاه تختی ادامه پیدا کند و فعلا در ثامن انجام نشود.
رییس هیات فوتبال خراسان رضوی تصریح کرد: صحبت‌های کادر فنی ابومسلم برای انتقال بازی‌ها به ثامن به لحاظ فنی کاملا به جاست و گفته‌اند که زمین تختی با توجه به اینکه فوتبال روی زمین انجام می‌شود، اجازه کار فوتبالی را به بازیکنان نمی‌دهد و در این خصوص استاندار دستور داده‌اند که زمین تختی را به دلیل راحتی حال تماشاگران فعلا با غلطک مسطح کنند .

○ هدف ورزشی با شما 
https://telegram.me/share/url?url=http://sabzmeshki80.parsiblog.com

www.Ketabhashiye.ir وبسایت رسمی خبر ورزشی حاشیه نشینان هدف

#نوستالژی ؛ پیام و ابومسلم مدل هشتاد

نگاه و تعامل صفیری و ممبینی به استان خراسان رضوی

انتقال ,خراسان ,پیام ,شهر ,فوتبال ,رضوی ,خراسان رضوی ,هیات فوتبال ,شهر دیگری ,پیام به ,استان خراسان ,هیات فوتبال خراسان ,فوتبال استان خراسان ,هیات فوتبال استان

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویزای تضمینی کانادا,ویزای دانشجویی کانادا,ویزای دانشجویی آلمان محتواهای بازاریابی نوید آرامش سبک زندگی bv.ARMY. bts.blog.ir کالاجو شورای دانش آموزی دبستان حجاب سال 1400-1399 فروشگاه ساعت وبلاگ شرکت مهاجرتی اورانتا مطالب مفید و آموزشی زیرنظر مجموعه ماریا